Bezpieczeństwo

Osiedle typu zamkniętego

Mieszkanie pod klucz

Gotowe do zamieszkania

Wysoki standard

Wyposażone, wykończone

Klif Lęborski - II Etap

już od 2.300 zł/m2

Klif Lęborski

Osiedle domów jednorodzinnych „Klif Lęborski” zlokalizowane jest w Nowej Wsi Lęborskiej przy ul. Dworcowej 10 w odległości 2.5 km od centrum Lęborka, bardzo dobrze skomunikowane z miastem. Klif Lęborski to osiedle zamknięte, z tego względu oraz z racji ukształtowania terenu jest osiedlem bardzo bezpiecznym.

Rozwiązania architektoniczne

Należy także zwrócić uwagę na bardzo estetyczne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne tak samych budynków jak i całego osiedla wyróżniające się wśród innych oferowanych do sprzedaży na rynku Lęborskim.

Wyposażenie na wysoki standard

Osiedle wyposażone jest we wszystkie instalacje, wod-kan, kanalizację deszczową, gazową, elektryczną oraz internet i TV a każdy z samodzielnych domów mieszkalnych posiada indywidualne przyłącza do tych mediów. Łącznie z ogródkiem każdy dom mieszkalny stanowi całkowicie niezależną indywidualną posiadłość. Wspólne są jedynie lokalne drogi i place.

Budownictwo

Domy mieszkalne zbudowane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów budowlanych i każdemu z potencjalnych nabywców udostępniana jest pełna ich dokumentacja. Domy mieszkalne poza standardowym wyposażeniem w instalacje wad-kan, ciepłej wody, CO, instalację gazową z piecem dwufunkcyjnym, instalację elektryczną z osprzętem oraz TV z internetową wyposażone są ponadstandardowo w instalację odkurzacza centralnego i ogrzewania kominkowego do każdego pokoju. Budynki posiadają trzy szybowe, energooszczędne okna oraz przeciw włamaniowe bardzo estetyczne drzwi wejściowe.

Ponad standardowa jest także jakość wykonania poszczególnych robót budowlano instalacyjnych i tak np. :

Twój dom pod klucz

Przekazane budynki po wykonaniu robót wykończeniowych posadzkarskich i kafelkarskich oraz wyposażeniu budynków są gotowe do zamieszkania i nie wymagają żadnych innych nakładów.

Doradca finansowy

Do opieki nad naszymi klientami został wyznaczony doświadczony doradca finansowy – pani Ewelina Banach. Jej zadaniem jest bezpłatne porównanie dla Państwa ofert banków.

Biuro sprzedaży